NIEPERELKA.COM

Szczerość to coś dla silnych ludzi. Słabi wybierają kłamstwa.

Menu Close

Miesiąc: lipiec 2019 (page 1 of 4)

Maski

„Maski.

Najbardziej uśmiechnięte twarze kryją najbardziej cierpiące serca ….”

Dobrym ojcem być

„Bycie dobrym ojcem zaczyna się od szanowania matki swojego dziecka”

Szczęście

„Puchatku a co to jest szczęście” – zapytał prosiaczek.

„Szczęście Prosiaczku, to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją z kimś dzieli”

Decyzje

Nigdy, nikomu się nie tłumacz ze swoich decyzji ani ze swoich wyborów. Przecież ludzie i tak rozumieją wyłącznie swoje własne punkty widzenia …..

Mosty

Najtrudniejsza rzecz w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.

Wolność

Przychodzisz do domu, robisz kawę, siadasz na fotelu, a wokół cisza:
I wtedy sama wybierasz co to jest:
samotność czy wolność ….

Przemoc

Stosowanie przemocy wynika najczęściej z niemożności rozwiązania przez ludzi podstawowych problemów swojego życia, z niemożności kochania innych, nieumiejętności zrealizowania własnych możliwości. Nie mogąc kochać, człowiek zaczyna poniżać innych ludzi i sprawiać im ból.

Transwestyta w praktyce

„Jeśli udało Ci się kogoś oszukać, to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart”

Transwestyta zazwyczaj w naszych, polskich realiach to nie jest osoba, która otwarcie przyznaje się do swojej orientacji i swoich upodobań. W naszym kraju ludzie boją się przyznać kim są. Mam paru znajomych gejów, którzy nie ukrywają swojej orientacji. Lesbijek nie znam zbyt wiele. Wszyscy są wspaniałymi, normalnymi ludźmi i współczuję im, że żyją w takim kraju jak Polska. Nie znam natomiast żadnego transwestyty, poza moim byłym mężem.

Przyjaciele

Kubuś Puchatek:

„Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie.”

Ten moment

Związek powinien być Twoją bezpieczną przystanią, a nie polem walki. W życiu musisz stoczyć wystarczająco wiele bitew, a dom jest po to, by od nich odpocząć i nabrać sił.
Pamiętaj żyjesz tylko raz. Nie odkładaj życia na potem.
Życie to ten teraz. Ten moment. Nie chwila, która nastąpi za moment , kiedy spełnione zostanie twoje marzenie, ale każdy dzień. Uświadom sobie, że czeckanie na to, by było lepiej, by w końcu pożyć – to największy błąd. Zrozumienie tej prawdy jest bardzo przydatne.