Kiedyś moja siostra powiedziała do mnie, że gdyby nie znała mojej historii myślałaby, że to historia z książki . Rzeczywiście….. wszystko to jest trudne do uwierzenia ….. i dotyczy tylko jednej osoby. A to tylko życie ….. i podobne historie zdarzają się wielu kobietom choć może nie aż w takiej kumulacji. W mojej historii jest prawie wszystko ….. wyobraźmy sobie transwestyta, rodzina jak z Sycylii , przekręty finansowe , ucieczka z domu, nieciągnące się sądy, kłamstwa, oszustwa, nawet ostatnio policja …… prawie książka i to nawet z życia zwykłej kobiety wzięte.

Mój blog to blog nietypowy. Trochę książka i trochę poradnik. Chciałam mieć miejsce gdzie mogę pomóc innym kobietom, które mają podobne problemy jak ja miałam, a o wielu z nich nie zapomnę do końca mojego życia. To miejsce, w którym każdy może się do mnie zwrócić z pytaniem i jak tylko będę mogła postaram się pomóc. To miejsce, które ma pomóc innym kobietom żyć normalnie.

Każda z sytuacji może dotyczyć każdej z nas.

Wiele osób mi bardzo pomogło. Tak jak ogromna ilość przyjaciół jak i rodzina. Bez nich byłoby mi bardzo ciężko . Nie pozwól sobie tego nigdy odebrać.

Blog będzie żył i się zmieniał. Nie wiem jak się skończy ta historia ale mam nadzieję, że szczęśliwie.

Postaram się dać wskazówki osobom, które żyją w podobnych związkach i są nieszczęśliwe, ale nie mają siły odejść. Wszystko oparte na prawdziwych wydarzeniach a porady mogą być kontrowersyjne.

W zakładce polecam będę pisać o wydarzeniach, stronach lub książkach, które uważam, że mogą pomóc.

Jak wiesz o miejscach, które mogą pomóc kobietom napisz do mnie – napiszę o nich na blogu. Pomagajmy sobie. Nie bądźmy same z żadnym problemem.

Imiona i nazwiska zostały zmienione oraz niektóre miejsca wydarzeń. Natomiast wszystkie opisane wydarzenia oparte są na autentycznych faktach i prawdziwych wydarzeniach.